Witaj,

SuperMarketing to strona poświęcona zagadnieniom dotyczącym e-marketingu, reklamy, oraz wszystkim tym problemom, z którymi boryka się Twoja firma. Naszą ambicją jest prezentowanie wiarygodnej i sprawdzonej wiedzy, w sposób zrozumiały i atrakcyjny dla naszych czytelników.

Doskonale rozumiemy, że zdobywanie nowych wiadomości i poszerzanie swojej wiedzy musisz godzić z codzienną pracą i obowiązkami. Dlatego staramy sie, aby podejmowane w naszym SuperMarkecie wiedzowym tematy trafiały zawsze w sedno Twoich oczekiwań i problemów.

Nasza strona, w swoim założeniu nie jest przeznaczona dla osób zajmujących się profesjonalnie marketingiem i reklamą. Chcemy być praktycznym narzędziem, przydatnym w planowaniu i realizacji polityki marketingowej firm takich, jak Twoja.

Supermarketing to szybki i bezpłatny dostęp do wiedzy, która znajduje zastosowanie do konkretnych problemów, jakie stoją przed Twoją firmą.

Strona powstała w oparciu o doświadczenia firmy Eactive, w której już od ponad 8 lat pomagamy naszym klientom i partnerom zaistnieć w Internecie. Teraz chcemy podzielić się tą wiedzą z Tobą. Za pośrednictwem tej strony, także Ty będziesz miał okazję podzielić się swoimi pomysłami, wiedzą i spostrzeżeniami.