Obecnie Internet stał się częścią naszej codzienności. Miliony osób codziennie korzysta z sieci w poszukiwaniu informacji, a także produktów i usług. Nie może wiec dziwić fakt, że walka o klienta przeniosła się w przestrzeń wirtualną. Możliwości, jakie niesie ze sobą Internet zmusiły specjalistów od marketingu do szukania innych rozwiązań, wykorzystujących to nowe potężne medium.

W dziale e-marketing dowiesz się, jak wykorzystać Internet do zdobywania klientów w wirtualnym świecie, który generuje jednak, jak najbardziej realne zyski. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jakie posiadamy w prowadzeniu kampanii e-marketingowych odsłonimy przed Tobą kulisy właściwej promocji w sieci.

Przy tworzeniu naszego serwisu kierujemy się przekonaniem, że praktyczny e-marketing to skuteczny e-marketing. Wiedzę, którą się dzielimy zdobywamy pracując na co dzień w firmie Eactive, zajmującej się promocją stron internetowych w wyszukiwarce. Dzięki temu masz pewność, że informacje, które tu znajdziesz były sprawdzone w warunkach bojowych.

Zapraszamy do lektury!