7/01/09

 

Być może właśnie zdecydowałeś się na zaprezentowanie swojej oferty w Internecie. Doskonale wyglądająca i profesjonalnie wykonana strona, nie zapominając o bezkonkurencyjnej ofercie. Pozostało tylko czekać, aż internauci szturmem ruszą na zakupy w Twoim wirtualnym sklepie. Ale kiedy godziny zamieniają się w dni, dni w tygodnie, a Ty w dalszym ciągu czekasz na klientów oznacza to, że najprawdopodobniej mają oni duży problem z dotarciem do Twojej strony.

 

Najczęstszą przyczyną takiej sytuacji jest niska pozycja serwisu w wyszukiwarce. Niska pozycja oznacza, że kiedy internauci wpiszą w wyszukiwarkę nazwę produktu lub usługi, którą oferujesz, to zamiast Twojej strony na pierwszych miejscach wyświetlą się adresy stron Twojej konkurencji. W przypadku popularnych produktów i usług adresów wyświetlanych w wyszukiwarce mogą być setki, a nawet tysiące. Biorąc pod uwagę, że internauci korzystają najczęściej z góra pierwszych 5 adresów warto na poważnie zabrać się do Eactive, zajmującej się promocją stron w wyszukiwarkach internetowych.

 

Autorzy serwisu wyrażają pełną zgodę na udostępnianie artykułu w niezmienionej formie na innych stronach internetowych. Warunkiem koniecznym publikacji jest podanie autora artykułu oraz linku prowadzącego do strony www.supermarketing.pl. Jeśli chcieliby Państwo przedrukować wybrane artykuły prosimy o skontaktowanie się z nami w celu uzyskania pozwolenia.