Nasza firma funkcjonuje już od ponad 10 lat, a w Internecie to całe wieki. W tym czasie byliśmy świadkami niezwykle dynamicznych zmian, jakie dokonały się w światowym i polskim podejściu do e-biznesu. Jeszcze wcale nie tak dawno zarabianie w sieci było domeną grupy zapaleńców, którzy chcieli wszystko sprawdzić na własnej skórze. Dla wielu z tych osób pasja stała się pomysłem na życie. Podobnie było z nami. Początki nie były łatwe, a sukces nie był wcale pewny. Dzisiaj my staramy się pomagać ludziom pełnym entuzjazmu zaistnieć w niełatwej, internetowej rzeczywistości.

 

Obecnie bogatsi o wiedzę i doświadczenia jesteśmy przekonani, że najlepszym miejscem do zwrócenia uwagi internautów jest wyszukiwarka, gdzie miliony osób codziennie szuka informacji, produktów, usług, czy rozrywki. Właśnie w oparciu o programy, takie jak Google zbudowana jest nasza oferta. Prowadzimy szereg usług związanych zarówno z działaniami SEO, jak i SEM. Uważamy, że kluczem do sukcesu w wyszukiwarce jest umiejętność patrzenia na stronę z możliwie wielu perspektyw, gdzie wiedza techniczna idzie w parze z oryginalnym i twórczym podejściem do zawartości strony.

 

Na dzień dzisiejszy z naszych usług korzysta ponad 600 firm i klientów indywidualnych, a oferta cały czas się poszerza. Naszym nowym projektem jest serwis SuperMarketing.pl, w ramach którego dzielimy się wiedzą i doświadczeniami. Mamy nadzieję, że prezentowane przez pracowników naszej firmy informacje i porady okażą się pomocne przy rozwiązywaniu mniejszych i większych problemów, na jakie trafiają właściciele stron internetowych.

 

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat możliwości, jakie stwarza promocja w wyszukiwarkach skontaktuj się z nami. Opowiedz nam o swojej stronie i pomysłach z nią związanych. Na pewno zadbamy o to, aby internauci mogli usłyszeć co masz do powiedzenia.

 

Eactive

ul. Uniwersytecka 1

50 – 951 Wrocław

e-mail: biuro@eactive.pl

tel: 71 340 94 00

71 340 94 21

fax: 71 340 94 01